0531_3_1_1Časomíra ze druhého poločasu čtvrtečního utkání v Neratovicích zrovna ukrojila čtyři minuty. Neuman se překvapivou kličkou uvolnil a přesně mířenou ránou k tyči vymazal ztrátu, o kterou se z podobné pozice a v téměř stejném čase prvního poločasu postaral hostující Pařízek. Obrat se ovšem nekonal. Víc toho domácím do brány nespadlo.

V prvním poločase hosty několika výbornými zákroky podržel brankář Koubus. Ve druhém se domácí připravovali o góly téměř sami. Když už se totiž pracně prodrali houštinou bránících hráčů, netrefili v některých vyložených pozicích bránu, nebo míč.

Hostům naopak stačily dva výpady do ne zcela zformované domácí obrany, aby zápas ve druhém poločase rozhodli. Vítězný gól vstřelil neobsazený Špína a pojišťovací přidal nedlouho poté Kratochvíl. Zvrat v utkání nepřinesl už ani domácí risk bez brankáře v závěrečné pětiminutovce.

Mělničtí tak budou muset ještě jednou do pro ně neoblíbené turnovské haly (15. dubna) a budou věřit, že domácí tým prohraje i do třetice.

Olympik Mělník – Dalmach Turnov 1:3 (0:1)
Branky: Neuman – Pařízek, Špína, Kratochvíl.