logo_grafiko_tt__cfV rámci 16. kola druhé futsalové ligy zavítá na neratovickou palubovku sehrát utkání s domácím Olympikem Mělník Grafiko Tábor.

Loni skončilo jeho mužstvo v Divizi B na druhém místě a vybojovalo si postup do druhé nejvyšší soutěže. V rámci prvního střetnutí porazil Olympik brankami Neumanna a Gabča Tábor 1:3. Utkání se rozhodovalo až v samém závěru, méně štěstí měli nakonec Táborští.

Olympiku patří po remíze s Hradcem Králové se třiceti body druhé místo, jen o skóre za Démony z České Lípy. Na paty už mu ale šlapou devětadvacetibodoví Turnov s Hradcem. Tábor se krčí na desátém místě s patnáctibodovým ziskem.

Poslední zápas přinesl do pokladničky Olympiku jen jeden bod, když v rámci dohrávky v Hradci jen remizoval 4:4. V infarktovém závěru přišel o možnost upevnit si první příčku. Tábor v domácím prostředí nedokázal vyzrát na futsalisty Litoměřic. Z dvoubrankové ztráty totiž nakonec Litoměřičtí utekli a z Tábora si odvezli cenou výhru 2:3.

Nejaktivnějším hráčem Olympiku je stále mladík Josef Gabčo, který nastřádal už 25 bodů (18+7), následován Dvořákem a Neumannem (oba 20). Na straně Tábora má na svém kontě největší bodový příděl Ondřej Chrt, který nasbíral za 11 asistencí a stejný počet branek už 22 bodů. O šest bodů méně má pak David Čech.

Utkání začíná ve 20:00, ten den to ale nebude jediný program v Neratovicích. Už od 18:00 sehraje tradiční předutkání také béčko Olympiku, které přivítá v malém derby rezervní tým ligového SAT-AN Kladno.