belovesI v novém roce zavítají do neratovické haly utkání západní skupiny druhé futsalové ligy. K zítřejšímu utkání dorazí soupeř Goll Běloves. Jak si stojí a co od něj čekat?

Především je nutné připomenout, že Běloves ještě v loňské sezóně nastupoval k zápasům v první sálovkářské lize, kde se umístili na 10. místě. V první polovině sezóny jsme s Gollem pouze remizovali 2:2, když úspěšnými střelci byli Lelek a Dvořák.

Teď už je ale situace jiná, Olympik vévodí tabulce a Běloves je se ziskem 19 bodů na příčce sedmé. V posledním utkání dokázal porazit nebezpečné Litoměřice. Už v prvním poločase si vybudoval tříbrankový náskok (4:1), který nakonec svítil na světelné tabuli i po skončení utkání (8:5).

Olympik dokázala v neveklovské hale porazit nepříjemný Benešov. Souboje s ním jsou vždycky hodně vyrovnané, proto je výhra 6:8 velmi cenná. Půlku branek vstřelil kanonýr Gabčo, při powerplay pak trochu netradičně dvakrát přesně zamířil Hnízdil.

Nejproduktivnějším hráčem hostů je Jan Kejchal, který má k dnešnímu datu na kontě už 19 bodů za 9 branek a 10 asistencí (uzavírá desítku nejaktivnějších celé soutěže), následován je Markem Srkalem se 16 (13 + 3) a Lukášem Nožkou s 15 body (11 + 4). V Olympiku vévodí statistikám Gabčo (17 + 7 a třetí místo průběžného pořadí aktivity), kterému přibyl parťák Beránek, jenž si přinesl ze Slavie Liberec celkem 19 bod za 11 branek a 8 asistencí. Těsně za elitní desítkou na jedenáctém místě je Dan Dvořák s 18 body (12 + 6)

Pokud chcete přijít fandit, utkání začíná zítra ve 20:00, v tradičním předutkání přivítá od 18:00 v neratovické hale B tým rakovnický Atlantic.