choteborDenik.cz

Po pěti minutách hry neuhlídala hostující obrana jednoho ze dvou nejlepších střelců Chotěboře Doležala, a ten otevřel skóre. Olympik zanedlouho srovnal, když nástřel Gabča usměrnil za Bencova záda tečí Pokorný.

Hrál se poměrně svižný futsal s šancemi obou mužstev. Tu největší z mělnických měl Gabčo, ale jeho pokus skončil na tyči. Na druhé straně se reflexivním zákrokem blýskl Hnízdil.

Moment, který poznamenal zbytek utkání, přišel v závěru úvodní půle. Boca rozehrála přímý kop a dvakrát tečovaná střela Martina Odvářky skončila tři vteřiny před přestávkou v síti.

Po změně stran domácí chytrou hrou rozbíjeli všechny útočné snahy Olympiku a příliš šancí k vidění nebylo. Změnu přinesla až závěrečná power-play. Při hře v početní výhodě hosté domácí rozebrali a Němec nemohl vyrovnáním do prázdné pohrdnout – 2:2. Minutu před koncem ještě Mělničtí trnuli při desetimetrovém kopu, který ale domácí hráč nasměroval vedle brány.

Boca Chotěboř – Olympik Mělník 2:2 (2:1)
Branky: 5. Doležal, 20. M. Odvářka – 12. Pokorný, 38. Němec
Rozhodčí: Vomastek, Kincl, ŽK: Provazník – Dvořák
Diváci: 15
Chotěboř: Benc – M. Čapek, Hromádka, Vítek, D. Čapek, M. Odvářka, Doležal, Provazník, Staněk, T. Novotný
Olympik: Hnízdil – Šimandl, Jungbauer, Gabčo, Pokorný – Jurčovský, Němec, Neuman, Prejsa (Lelek, Volf, Dvořák, Machulka)