Dalším soupeřem našeho A týmu bude celek Betisu Kadaň. Jedná se o celek, díky kterému jsme loni postoupili do play-off, protože v závěrečném kole porazil Hradec. Kadaň se nakonec umístila na 11. místě.

V dosavadním průběhu sezóny nasbíral zatím Betis tři body. Z pěti zápasů dokázal jen jeden vyhrát. Jediným soupeřem, který dovolil Kadani bodovat, byla Chotěboř. „První domácí utkání jsme ale zvládli a vyhráli 5:4. Dominovali jsme hlavně v prvním poločase, kde jsme Chotěboř k ničemu nepustili a vyhráli 4:1. Druhý poločas byl z naší strany horší, přestali jsme běhat a nabídli soupeři zkorigovat stav utkání. Závěr utkání jsme ale zvládli a připsali si tři body,“ komentoval jedinou výhru pro klubový web trenér Betisu Gorol.V posledním kole pak doma podlehla Kadaň Litoměřicím 2:7.

Nejlepším střelcem Betisu je Patrik Jánošík se třemi brankami. Hned v závěsu za ním je Ladislav Škůrek, který má na kontě o branku méně. Naším nejlepším střelce je Gabčo se sedmi brankami. V tabulce střelců figuruje na druhém místě za litoměřickým Vítězslavem Brožíkem.

Pokud chcete přijít podpořit náš tým, dorazte v pátek v 20:00 do neratovické sportovní haly. Tradičně bude před A týmem hrát svůj zápas i B tým, který tentokrát vyzve Mladou Boleslav. Béčko hraje od 18:00.