Branky: 1. a 6. Pokorný, 17. Neuman, 35. Šimandl, 38. Dvořák – 40. Škůrek.
Olympik: Hnízdil – Šimandl, Jungbauer, Gabčo, Pokorný – Lelek, Němec, Dvořák, Neuman (Jurčovský).
Olympik B – MBV M. Boleslav 5:3 (3:0)
Branky: 14. a 18. Vála, 12. a 28. Volf, 35. Kettner – 21., 22. a 38. z PK Šolc.
Rozhodčí: Cílek, Stádník. Diváci: 20.
Olympik B: Machulka (21. Jenč) – Kaňka, Prejsa, Volf, Tichý – Vála, Weiner, Kettner, Dzimko (Slezák).

Pokorný proměnil ve vedení hned první střelecký pokus zápasu a o pět minut později přidal z přečíslení i druhou branku. Hosty, kteří se povětšinu času pouze bránili, několikrát výborně podržel brankář Neček. Znovu krátký byl na prudkou ránu Neumana po secvičeném signálu z rohu.

Stav 3:0 pak vydržel i dlouho po změně stran. V závěrečné pětiminutovce to Betis zkusil bez brankáře, ale risk nevyšel. Odpor hostí definitivně zlomil Šimandl „angličanem“ z vlastní poloviny a po něm Dvořák přidal drzým lobem ještě pátý zásah. Kadanští se přece jen v samotném závěru dočkali alespoň čestného úspěchu. Hnízdilovo čisté konto překazil 41 sekund před závěrečnou sirénou Škůrek.

Neméně úspěšná byla v předzápase i mělnická rezerva. Proti MBV Mladá Boleslav si v utkání krajského přeboru stejně jako druholigové áčko do poločasu vypracovala náskok tří branek. Dvakrát skóroval Vála a jednou Volf.

V úvodu druhé časti ale přišel herní výpadek a hosté se dvěma slepenými góly kapitána Šolce dostali na dostřel. Poté se ale opět trefil Volf a po něm Kettner a domácí měli tříbrankový kredit zpět. Na plném bodovém zisku béčka pak nic nezměnily ani dva desetimetrové kopy hostí v závěru. Prvním Šolc korigoval, druhým nechal vyniknout Jenče.

Manažér Pavel Šuba :

V 1.půli to byla hra na jednu bránu. Betis měl obrovský respekt a prakticky jen stál na   vlastní půli a čekal, co s ním naši hráči provedou. Kluci hráli v rychlém pohybu, dokázali dlouho držet míč a bylo to moc hezké pokoukání, ovšem měli jsme jít ještě častěji a  důrazněji do koncovky.

Druhá půle byla už o určitém uspokojení z výsledku a hra již neměla takovou kvalitu a hlavně tempo jako v 1. Půli. Betis vysunul  svoji obranu až na naší půli, která nám tím uvolnila více prostoru na jejich půlce a umožnila více se dostávat do gólových šancí, kterým však chybělo finále a to hlavně díky soupeřovu brankáři, který ve 2.půli několikrát napravil své zaváhání z úvodu utkání.

Velice a mile mě překvapila hra a výsledek zápasu B týmu. Za Mladou Boleslav nastoupilo 5 hráčů, kteří hráli 2. Ligu za Bakov nebo Selp. A naši mladíci je totálně futsalově přehráli. První půli je skoro nepustli za půlku. Výsledek je pro hosty velice milosrdný, kluci nedali mraky šancí a naopak soupeř využil našeho  minutového spánku v úvodu 2.půle.