Hubený gólový účet načal už po necelých dvou minutách hry Jurčovský. Mužstva si poté vypracovala několik slušných šancí, ale především zásluhou obou brankářů platil jednobrankový stav až do 18. minuty, kdy srovnával hostující Rosocha.

Závěr prvního dějství nabídl ještě dva desetimetrové kopy. Nejprve mělnický Dvořák a následovně litoměřický Vacek ovšem na Kurka, potažmo Machulku nevyzráli.

Hned po změně stran napravil Dvořák své zaváhání a střelou z otočky vrátil Olympiku vedení. Třetí gól přidal o tři minuty později přesnou střelou k tyči Jína.

Radobýl nesložil zbraně a zásluhou kapitána Hanzla snížil na rozdíl jedné branky. Olympik mohl zlomit litoměřický odpor dvěma desetimetrovými kopy v podání Fitka a Neumana, ale ani jeden neproměnil a bylo zaděláno na závěrečné drama.

V závěrečné dvouminutovce se hosté nebezpečně tlačili do vyrovnání, jenže osmatřicet vteřin před koncem se z hostujícího tlaku vymanil Jína a ač faulován uzavřel do prázdné na konečných 4:2.

Olympik Mělník – Radobýl Litoměřice 4:2 (1:1)
Branky:
25. a 40. Jína, 2. Jurčovský, 22. Dvořák – 18. Rosocha, 27. Hanzl. ŽK: 1:1. Diváci: 35. Olympik: Machulka – Pokorný, Fitko, Dvořák, Rolenc – Jína, Šimandl, Neuman, Jurčovský._mg_28761_1_1