Především dva roky neporažený starší výběr s označením U18 pocestuje na jih Moravy s nejvyššími ambicemi. „Zvítězit budou chtít všechny čtyři týmy, které jsou nejlepší z celé republiky,“ upozornil manažer Olympiku Pavel Šuba, který ale věří, že jeho svěřenci naváží na kvalitní výkony a výsledky z dlouhodobé části a vystoupí až na vrchol.

K němu se Mělničtí přiblížili už v loňském roce, ale po prohraném penaltovém rozstřelu ve finále s brněnským Tangem z toho nakonec bylo druhé místo. „Letos máme velice kvalitní mužstvo, kluci za dva roky načerpali zkušenosti i sebedůvěru a chtějí uspět. A to jak starší, tak mladší, které však pronásledují zdravotní trable,“ dodal Pavel Šuba a souhlasí, že za velký úspěch lze považovat už jen samotnou účast ve finalovém turnaji.

„Máme nesmírnou radost a doufám, že si toho všimnou všichni naši partneři. I pro ně to musí být dobrý pocit a zadostiučinění, že peníze, které do klubu dávají, neletí do luftu, ale opravdu do mládeže, se kterou výborně pracujeme a dosahujeme skvělých výsledků.“

Semifinalové dvojice – U-16: Tango Brno – Torf Pardubice, Olympik Mělník – Nejzbach Vys. Mýto. U-18: Olympik Mělník – ERA-PACK Chrudim, CC Jistebník – Indoss Plzeň.

_mg_1200