19. ročník mezinárodního turnaje ve futsalu

 

Turnaj je pořádán pod záštitou Komise futsalu ČMFS v čele s předsedou komise Mgr. Otakarem Mestekem. Turnaj se uskuteční s vědomím UEFA.

Datum konání :           22.- 23. ledna 2011  (sobota, neděle).

Místo konání :            Sportovní haly SK Královo Pole Brno, Vodova 106, 612 00 Brno

                                    Česká republika,                     www.volny.cz/skkp-brno

Program :      

Sobota 22. ledna 2011 08.00 hod. prezentace mužstev
  08.15 hod. slavnostní zahájení turnaje
  08.30 – 20.05 hod. kvalifikační skupiny
Neděle 23. ledna 2011 08.30 – 11.45 hod. čtvrtfinál. skupiny
  12.00 – 15.35 hod. semifinále a finále
  15.45 hod. vyhlášení výsledků.

 

                       

                                                                                               

                                                                                                                                         

                                                           

 

 

Nová hala

Skupina A (Stix) Skupina B (Bednář)
1. Helas Brno   1. Era Pack Chrudim
2. ČR U – 19 2. Benago Zruč nad Sázavou
3. MNK Potpičan 98 3. FC Academic
4. Sporting Pignola 4. Brussels city

 

Stará hala

Skupina C (Kincl) Skupina D (Havíř)
1. Tango Brno  1. Olympik Mělník
2. ČR U – 21    2. MNK Solin
3. Pinerola Bratislava    3. Acasa Paříž
4. Les Agles du Congo 4. Stella Rossa Vídeň

                                    _mg_86011                                                                      

1. FC Academic  Irsko (1.liga)
2. Brussels city Belgie (1.liga)
3. Stella Rossa Vídeň Rakousko (1.liga)
4. MNK Potpican 98       Chorvatsko (1.liga)
5. MNK Solin      Chorvatsko (1.liga)
6. Acasa Paříž Futsal       Francie (1.liga)
7. Sporting Pignola Itálie (1.liga)
8. Les Agles du Congo Kongo (-)
9. Pinerola Bratislava       Slovensko (1. liga)
10. Era Pack Chrudim Česká republika (1.liga)
11. Benago Zruč nad Sázavou       Česká republika (1.liga)
12. FC Tango Brno Česká republika (1.liga)
13. Kajot Helas Brno Česká republika (1.liga)
14. Olympik Mělník Česká republika (2.liga)
15. Reprezentace ČR U-19           Česká republika
16. Reprezentace ČR U-21           Česká republika