_mg_23491_9_1_1Skóre posledního zápasu Olympiku v letošním kalendářním roce otevřel ukázkovým slalomem přes dva obránce a brankáře Marek Jungr.

Bývalý záložník fotbalové Sparty měl prsty také ve druhé brance, před kterou si s ním vyměnil míč její autor Müller. Na kontakt vrátil domácí ještě do poločasu z desetimetrového kopu Dvořák.

Stejnou výhodu měli na druhé straně i hosté, a to hned dvakrát, první pokus ale Saibt vyrazil nohou a proti druhému nemusel zasahovat vůbec, neboť mířil vysoko nad.

V samotném závěru první půle měl na noze vyrovnání Gabčo, jenže nedal, což domácí mrzelo dvojnásob ve druhém poločase. Jeho začátek totiž znovu ovládli hosté, kteří záhy odskočili na 1:4. Po dlouhém výhozu brankáře nejdříve uklidil míč do sítě vysunutý Švambera a tři minuty nato se Kladenským podařilo přidat milimetrovou trefou Fujdiara k tyči čtvrtý gól.

V posledních osmi minutách Olympik zkoušel střídavě hru bez brankáře. Gól už padl pouze jeden a znovu do domácí sítě. Na konečných 1:5 upravili hosté 50 vteřin před koncem, když před tím neproměnili ani třetí penaltu.

Kladenští tak vrátili Mělníku těsnou domácí porážku z úvodního kola i s úroky. O jejich výhře tentokrát rozhodla větší zkušenost, která naopak na domácí straně absencemi Neumanna či Fitka očividně chyběla.