Olympik včera 31. srpna od 20:00 sehrál zápas Tenisáky Benešov ve sportovní hale v Neveklově a po výhře 4:8 může slavit postup do osmifinále celostátní části poháru FAČR.

Olympik vedl po poločase 1:4. Krátce po poločase přidal Olympik další dvě branky, pak se ale o výsledek museli strachovat, když soupeř začal hrát aktivněji a zvládl ještě 3 góly vsítit. Olympik naštěstí vedení udržel a další dvě branky k tomu přidal.

Góly našeho týmu obstaral 2x Gabčo, 2x Vokoun, Šuba ml., Mažári, Emelianov a jednu branku si soupeř vsítil sám.

Ohlas trenéra Jakuba Němce po utkání: ,,I přesto, že Benešov předváděl odvážný výkon, tak jsme do stavu 6:1 měli utkání plně pod kontrolou. Potom jsme ale dvěmi zbytečnými hrubými chybami během pár chvil domácím darovali 2 góly, které hráče Benešova nakoply a nejspíš i bouřlivá atmosféra v hale přispěla k tomu, že posledních několik minut bylo z naší strany hlavně o tom ve zdraví utkání dohrát. Jsem rád, že jsme splnili hlavní cíl, Středočeský pohár vyhráli a postoupili do celostátní části.“

Ohlas Jiřího Vokouna po utkání: ,,Začali jsme hrát hrozně vlažně. Soupeř hrozil z dlouhých výhozu, naštěstí jsme dali 2 góly, což nás uklidnilo a lehce jsme se sklidnili. Do 2. poločasu jsme šli s tím, že chceme hru uklidnit, což se nám dařilo, ale v závěru jsme dostali 2 zbytečné góly po našich chybách. Trochu jsme se začali strachovat o výsledek, ale zvládli jsme to, a i když výkon nebyl dobrý, tak jsme rádi, že jsme utkání zvládli.“